LEVELZ - Single Bulb Vibrating Silicone Anal Plug - Black
Experience intense pleasure with the Single Bulb Vibrating Anal Plug, designed to deliver targeted vibrations for heightened sensitivity. Featuring 10 vibration functions, this compact yet powerful plug enhances stimulation with every pulse. The single bulb shape offers a smooth, snug fit for comfortable wear, while the soft, hypoallergenic, body-safe silicone feels great against the skin. Water-resistant and rechargeable, it’s ideal for solo sessions or enhancing partner play.
Compact bulb shape offers a snug, comfortable fit for targeted stimulation.
Provides varied intensity and patterns to customize your pleasure experience.
Hypoallergenic, body-safe silicone feels smooth against the skin for safe, pleasurable use.
Convenient USB recharge, water-resistant for easy cleaning and bath or shower use.
Small size with a strong motor delivers intense, focused stimulation for solo or partnered play.
| Dimensions package: | 4.33" x 6.69" x 2.56" |
| Product dimensions: | 3.54" x 3.43" x 3.54" |
| Product weight: | 3.35 oz |
| Product diameter: | 1.65" |
| Inner diameter: | 1.1" |
| Insertable length: | 2.95" |
| Quantity motors: | 1 |
| Rotations per minute: | 7000 RPM |
| Speed modes: | 10 |
| Multi speed: | Yes |
| Rechargeable: | Yes |
| Rechargeable time: | 120 min |
| Recharged battery lifetime: | 60 min |
| Waterproof: | Yes |
| Splashproof: | Yes |
| Phthalate free: | Yes |
| Materials: | Silicone |
| Usage Guidelines: | Apply water-based lubricant before use. Insert slowly and activate your preferred vibration mode. Do not exceed 30 minutes of continuous use. Stop immediately if discomfort occurs. |
| Disclaimer: | This product is not a medical device. Use responsibly and clean before and after each use. |
Original: $53.99
-65%$53.99
$18.90Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Experience intense pleasure with the Single Bulb Vibrating Anal Plug, designed to deliver targeted vibrations for heightened sensitivity. Featuring 10 vibration functions, this compact yet powerful plug enhances stimulation with every pulse. The single bulb shape offers a smooth, snug fit for comfortable wear, while the soft, hypoallergenic, body-safe silicone feels great against the skin. Water-resistant and rechargeable, it’s ideal for solo sessions or enhancing partner play.
Compact bulb shape offers a snug, comfortable fit for targeted stimulation.
Provides varied intensity and patterns to customize your pleasure experience.
Hypoallergenic, body-safe silicone feels smooth against the skin for safe, pleasurable use.
Convenient USB recharge, water-resistant for easy cleaning and bath or shower use.
Small size with a strong motor delivers intense, focused stimulation for solo or partnered play.
| Dimensions package: | 4.33" x 6.69" x 2.56" |
| Product dimensions: | 3.54" x 3.43" x 3.54" |
| Product weight: | 3.35 oz |
| Product diameter: | 1.65" |
| Inner diameter: | 1.1" |
| Insertable length: | 2.95" |
| Quantity motors: | 1 |
| Rotations per minute: | 7000 RPM |
| Speed modes: | 10 |
| Multi speed: | Yes |
| Rechargeable: | Yes |
| Rechargeable time: | 120 min |
| Recharged battery lifetime: | 60 min |
| Waterproof: | Yes |
| Splashproof: | Yes |
| Phthalate free: | Yes |
| Materials: | Silicone |
| Usage Guidelines: | Apply water-based lubricant before use. Insert slowly and activate your preferred vibration mode. Do not exceed 30 minutes of continuous use. Stop immediately if discomfort occurs. |
| Disclaimer: | This product is not a medical device. Use responsibly and clean before and after each use. |






















