LEVELZ - Detachable Wide Adjustable Silicone Lasso Cock Ring - 5mm - Black
Dial in your perfect fit with this adjustable cock ring from the LEVELZ collection. Designed with a flexible silicone loop and locking slider, this non-vibrating ring offers customized tension and control, great for beginners or those who like options. Made from body-safe materials and packaged in a sleek clamshell, it’s an easy, versatile addition to any collection.
Flexible silicone loop with a locking slider allows for precise tension and a perfect fit.
Fine-tune the pressure for comfort or added intensity during use.
Made from solid silicone and ABS for safety, durability, and comfort.
Delivers consistent support without distractions, suitable for beginners or advanced users.
Safe for use in wet environments and easy to clean.
Made with safe materials, free from harmful chemicals.
| Material: | Solid Silicone + ABS |
| Product Dimensions: | 6.5" x 2.09" x 1.02" |
| Product Weight: | 1.31 oz |
| Package Dimensions: | 7.87" x 3.54" x 0" |
| Waterproof: | Yes |
| Splashproof: | Yes |
| Phthalate-Free: | Yes |
| Usage Time Limit: | Do not wear for over 30 continuous minutes |
| Disclaimer: | This product is not a medical device. Discontinue use if discomfort occurs. |
Original: $15.99
-65%$15.99
$5.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Dial in your perfect fit with this adjustable cock ring from the LEVELZ collection. Designed with a flexible silicone loop and locking slider, this non-vibrating ring offers customized tension and control, great for beginners or those who like options. Made from body-safe materials and packaged in a sleek clamshell, it’s an easy, versatile addition to any collection.
Flexible silicone loop with a locking slider allows for precise tension and a perfect fit.
Fine-tune the pressure for comfort or added intensity during use.
Made from solid silicone and ABS for safety, durability, and comfort.
Delivers consistent support without distractions, suitable for beginners or advanced users.
Safe for use in wet environments and easy to clean.
Made with safe materials, free from harmful chemicals.
| Material: | Solid Silicone + ABS |
| Product Dimensions: | 6.5" x 2.09" x 1.02" |
| Product Weight: | 1.31 oz |
| Package Dimensions: | 7.87" x 3.54" x 0" |
| Waterproof: | Yes |
| Splashproof: | Yes |
| Phthalate-Free: | Yes |
| Usage Time Limit: | Do not wear for over 30 continuous minutes |
| Disclaimer: | This product is not a medical device. Discontinue use if discomfort occurs. |























