






Dong without Testicles
Enjoy the “Skin” of velvet-soft, lifelike skin with this incredibly realistic dildo. Meticulously designed with a pronounced head and bulging veins. The super-lifelike shapes, textures, and colors of this dong truly look and feel like the real thing! Made from Phthalate-Free Skin TPE, this squishy material mimics the softness of real skin and is completely body-safe. This beautifully crafted dildo is made by injection molding in order to eliminate smell and defects and at the same time increase its thermo-stability and durability. The ultra-strong suction-cup sticks to nearly any smooth or flat surface. The suction-cup also doubles as a harness-compatible base that remains snug in its place even when the action gets hot!
| Dimensions package | 5.98" x 3.15" x 14.76" |
| Weight package | 16.4 oz |
| Product dimensions | 2.2" x 2.2" x 9.45" |
| Product weight | 19.05 oz |
| Product diameter | 2.2" |
| Insertable length | 9.33" |
| Waterproof | Yes |
| Phthalate free | Yes |
Original: $29.97
-65%$29.97
$10.49Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Enjoy the “Skin” of velvet-soft, lifelike skin with this incredibly realistic dildo. Meticulously designed with a pronounced head and bulging veins. The super-lifelike shapes, textures, and colors of this dong truly look and feel like the real thing! Made from Phthalate-Free Skin TPE, this squishy material mimics the softness of real skin and is completely body-safe. This beautifully crafted dildo is made by injection molding in order to eliminate smell and defects and at the same time increase its thermo-stability and durability. The ultra-strong suction-cup sticks to nearly any smooth or flat surface. The suction-cup also doubles as a harness-compatible base that remains snug in its place even when the action gets hot!
| Dimensions package | 5.98" x 3.15" x 14.76" |
| Weight package | 16.4 oz |
| Product dimensions | 2.2" x 2.2" x 9.45" |
| Product weight | 19.05 oz |
| Product diameter | 2.2" |
| Insertable length | 9.33" |
| Waterproof | Yes |
| Phthalate free | Yes |























